koperta  | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sprawy sądowe i windykacja

Posiadamy szerokie doświadczenie w reprezentowaniu Klientów przed sądami powszechnymi we wszystkich instancjach w sprawach z zakresu prawa cywilnego, prawa handlowego oraz prawa pracy. Reprezentujemy Mocodawców również przed organami administracji publicznej oraz sądami administracyjnymi.

 

Klienci mogą liczyć na rzetelną ocenę ich sytuacji prawnej i szans na korzystne rozstrzygnięcie. Opracowujemy kompleksową strategię procesową, która ma na celu maksymalizację szans na pozytywne zakończenie sprawy. Naszym zdaniem, jeżeli istnieją jakiekolwiek widoki na zawarcie ugody, to zawsze należy podjąć próbę polubownego rozwiązania sporu. Wobec powyższego z reguły pierwszą częścią strategii procesowej jest podjęcie negocjacji z drugą stroną, w których reprezentujemy Klienta i dokładamy wszelkich starań, żeby zakończyły się zawarciem korzystnego porozumienia. W przypadku niepowodzenia próby polubownego rozwiązania sprawy, konsekwentnie realizujemy kolejne etapy strategii procesowej, wykorzystując wszelkie dopuszczalne prawem możliwości zwiększające szanse na uzyskanie korzystnego rozstrzygnięcia.

 

Świadczone przez Kancelarię usługi obejmują również reprezentację w postępowaniu egzekucyjnym. Wierzycielom pomagamy w przymusowej realizacji wyroku, a dłużnikom w obronie przed skierowaną wobec nich egzekucją w przypadku, gdy skierowana została niesłusznie.

Porozmawiajmy o tym, co możemy razem osiągnąć. 

Formularz Kontaktowy

Osoba kontaktowa
Telefon lub e-mail *
Wiadomość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu i zakresie wskazanych w Informacji o ochronie danych osobowych.